Helpdesk +421 (911) 55 31 18

Uchádzač o zamestnanie


Hľadanie prvého zamestnania, novej práce ktorá by Vám vyhovovala, motivovala a posúvala ďalej, alebo iba zabezpečovala dennodenný príjem môže byť náročné. Náš tím sa špecializuje na umiestňovanie pracovníkov výroby v dvoch základných segmentoch a to potravinársky priemysel a automotiv.


Keďže sa zameriavame hlavne na tieto sektory, vybudovali sme pevné vzťahy s poprednými spoločnosťami v Slovenskej a Českej republike, od špecializovaných výrobcov až po maloobchodné distribučné spoločnosti.


Najčastejšie hľadané pozície:

  1. Inžinieri (strojárstvo, elektrotechnika, projekt, inštalácia, údržba...)
  2. Riadenie výroby a Logistický dohľad
  3. Pracovníci do výroby (vozíčkári, manipulanti, baliči, riediči, čističi...)

Hľadanie zamestnania by nemalo byť ťažké, najmä ak máte požadovanú zručnosť a pracovné skúsenosti. Naším cieľom je zabezpečiť, aby každý dostal príležitosť pracovať. Či už ste riaditeľ alebo inžinier, ktorý hľadá kariérny postup. Alebo študent, ktorý hľadá prácu ako pracovnú príležitosť na získanie pracovných návykov, získanie financií ako pomoc pri štúdiu alebo absolvent ktorý sa potrebuje etablovať na pracovnom trhu. Ponúkame trvalé pracovné pozície ale aj rôzne krátkodobé pracovné pozície ktoré pomáhajú ľuďom, ktorí sa môžu zaviazať iba na čiastočný pracovný úväzok. Ľuďom ktorí potrebujú krátkodobé zmluvy, pre tých ktorí potrebujú flexibilitu. Naše krátkodobé zmluvy môžu byť kúskom skladačky, pokiaľ ide o nájdenie rovnováhy.


Najčastejšie obsadzované pozície

  1. Pracovníci montáže / stroja.
  2. Produkčné práce a baliace práce.
  3. Kontrola zásob.
  4. Čistiace a upratovacie práce.

Na základe corporátnej stratégie je každá značka zodpovedná za tvorbu svojho vlastného hodnotového reťazca a má trhovo orientované riadenie a vlastné organizačné usporiadanie.


Ponúkame Vám kariérne rady - hľadanie práce by nemalo byť sklamaním.

Kontaktujte nás


V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, neváhajte a ozvite sa nám! K dispozícii máte nezáväzný kontaktný formulár, vďaka ktorému Vám na e-mailovú adresu zašleme bližšie informácie o pracovných pozíciách, voľných termínoch či minimálnych požiadavkách pre uchádzačov. Vyplnenie a zaradenie do našej databázy je bezplatné.

Partneri