Helpdesk +421 (650) 44 00 04

Ako na to?

Usilujeme sa v prvom rade o nájdenie, ale aj vytváranie priaznivého pracovného prostredia pre všetkých.

 1. Vyberiete si pracovnú pozíciu, o ktorú máte záujem. Nakontaktujte nás.
 2. Absolvujete krátky pracovný pohovor (osobne alebo prostredníctvom Skype), kde Vás oboznámime s pracovnou pozíciou a službami, ktoré ponúkame a taktiež si otestujeme Vaše English skills
 3. Ak Vy splníte naše podmienky, tak my Vám odporučíme a poskytneme prácu, navrhneme formu ubytovania a pomôžeme Vám postarať sa o prípadné ďalšie „vybavovačky“
 4. Prácu si môžete vyskúšať na začiatok po dobu 3 mesiacov.
 5. Po tejto dobe budete mať na výber, či chcete v danej práci pokračovať, alebo sa vrátite domov so zarobenými peniazmi!
 6. DEAL? :-)

Prečo práve my?Premýšľate nad vycestovaním? Ísť za prácou do zahraničia? Za lepším zárobkom? Veľa ľudí Vám povie neváhaj a choď, aj keď len na krátko, je to skvelá skúsenosť, stojí to za to, oplatí sa to. Niektorí sa dokonca do novej krajiny zamilujú a vybudujú si tam svoj trvalý domov. Na druhej strane sú tu ľudia, čo Vám povedia nechoď, je to hlúposť, iba minieš veľa peňazí. A teda kde je pravda? Komu veriť? Nuž, obe strany majú v niečom pravdu. Jeden si zarobil celkom dobre a ten druhý skutočne na tom dosť prerobil.

A ako zabezpečiť, aby ste boli v tej skupine, v ktorej sa Vám to oplatí? Jednoducho, využite pomoc, ktorá sa Vám ponúka. Možno si poviete načo pomoc, veď aj jazyk ovládam a som šikovný, nebudem mať problém nájsť si prácu. Áno, takých bolo dosť, čo šli na vlastnú päsť, ale len veľmi malé množstvo z nich si skutočne našlo prácu a to nehovorím vôbec už o dobre zaplatenej práci. Po pár mesiacoch sa aj tak vrátili a dokonca o pár stoviek eur chudobnejší. A aby toho nebolo málo, ešte sa vyskytli problémy s legislatívou (poistenie a dane).

Čo Vám ponúkame? Istotu v cudzine. Na prvý pohľad sa to zdá málo. V bezpečí rodnej krajiny, kde Vám každý rozumie, to berieme ako samozrejmosť. Ale v krajine, ktorej jazyk neovládate dokonale, je to na nezaplatenie.

Nezabúdajte, že tak, ako na Slovensku je plno podvodníkov, aj v zahraničí sú tiež (človek ťažko pracuje a keď výplata nepríde ani po 2-3 mesiacoch, ide skúsiť zas niekoho iného alebo možno ide domov). Tu nastupuje naša spoločnosť s receptom, ako na to.Naša spoločnosť spolupracuje s overenými zamestnávateľmi, nie len čo sa týka pravidelných výplat, ale aj všetkých dokumentov súvisiacich s prácou. Či je to už práca na Slovensku alebo v zahraničí, vždy je potrebné dbať na to, aby ste mali svoje vstupné a výstupné dokumenty, bez nich by ste sa mohli dostať do problémov s úradmi.

Práca v zahraničí je vždy nová skúsenosť. Celkovo, je tam iný život než na aký sme zvyknutí tu na Slovensku. Pred odchodom sa spolu stretneme a pozhovárame, o každodennom živote v zahraničí a o "inakosti" tamojších ľudí. Informácie, ktoré podávame my sú vždy pravdivé a bez príkras. Chceme, aby ste sa vedeli pripraviť na to, čo Vás čaká, podľa toho sa zariadiť a čo najlepšie si to užiť.
Ak ste už boli v zahraničí viete, ako to tam chodí a aj to, ako ťažko je zohnať si adekvátne ubytovanie. Preto sme sa poobzerali za Vás a vieme Vám ponúknuť spoluprácu s ubytovacími spoločnosťami, ktoré poskytujú kvalitné ubytovanie. Riešite poistenie? Bankový účet? Tamojšie telefónne číslo? Aby Vás to vyšlo, čo najlacnejšie? Poradíme Vám, kde a ako.

Už ste rozhodnutí? Idete? Skvelé.

Nasleduje ďalší krok: Doprava - potrebujete sa dopraviť do miesta kam chcete. Premýšľate nad autobusom, vlakom či lietadlom? Poradíme Vám, čo je najvýhodnejšie, pomôžeme s bookovaním letenky, či cestovného lístku. Po príchode tam, nebudete stratení a bez pomoci, a aj v prípade, že by všetko zlyhalo, sme tu vždy pre Vás. Uhradiť konzultačný poplatok spoločnosti? Samozrejme, každá si ho pýta. Otázka znie: Prečo práve nám deliveru? Poplatok našej spoločnosti je na trhu najnižší. Sme tu pre to, aby sme Vám pomohli nájsť si dobrú prácu v zahraničí, či už krátkodobú alebo dlhodobú. Aby ste mohli získať nové skúsenosti a nové zážitky, ale hlavne na tom zarobiť. Našim cieľom je, aby ste sa vždy radili medzi úspešných ľudí a prispeli k budovaniu dobrého mena našej spoločnosti, či celkovo Slovenska v zahraničí. A taktiež u nás registračný poplatok nie je, všetkých registrujeme.

Asistenčné služby

Dôležitou úlohou je zabezpečiť Vašu najlepšiu aklimatizáciu v novom pracovnom prostredí. Bez niektorých vecí sa jednoducho v zahraničí nezaobídete.

Preto by sme Vám na profesionálnej úrovni chceli zabezpečiť komplexný servis spojený s vycestovaním do zahraničia. Samozrejmosťou pre nás je poskytnutie podpory počas pobytu v cudzine.

Ešte pred odchodom:
 • Vás môžeme pripraviť na vstupné pohovory (záleží od pracovnej pozície)
 • môžeme pomôcť s vybavením letenky, cestovných lístkov na autobus za čo najvýhodnejšie ceny.


Po príchode do krajiny Vám taktiež vieme poskytnúť podporu príp. pomôcť:
 • s transportom do miesta ubytovania
 • s oboznámením so životným prostredím a infraštruktúrou v mieste výkonu práce
 • s vybavením platených jazykových kurzov
 • a poradiť Vám, aké ideálne spoje využiť v súvislosti s návštevou iných lokalít
 • a odporučiť, aké rôzne kultúrne či športové podujatia navštíviť, kde si oddýchnuť alebo sa zabaviť

Dobre vedieť:

Veľká Británia
 • NIN - čo najskôr po príchode je potrebné začať vybavovať National Insurance Number (číslo sociálneho poistenia) - toto číslo nie je možné vybaviť dopredu. Vybavenie je veľmi jednoduché, ale v prípade potreby Vám vieme pomôcť pri vypĺňaní žiadosti prípadne vybaviť stretnutie s poskytovateľom..
 • Bankový účet - aj v UK je možné vybaviť si bezplatný bankový účet s kartou zdarma, kde bude posielaná Vaša mzda.
 • Telefónny kontakt - vybavenie anglickej telefónnej karty je tiež dôležité, pretože potrebujete komunikovať s koordinátormi, či manažérmi spoločností, v ktorých budete pracovať. Je možné ju zakúpiť u operátora, alebo cez internet.


Koľko na to potrebujem?

Rozhodli ste sa vycestovať za prácou? Prvá otázka je vždy koľko peňazí potrebujem?

Ideálne je rozdeliť si a uvážiť čo všetko nevyhnutne potrebuje človek k životu:
Strava štandardne v zahraničí treba rátať s vyššími cenami za potraviny a taktiež musíte niečo jesť kým Vám príde prvá výplata.
Zdravie máme len jedno a je vždy treba sa oň dobre starať. Po príchode sa zaevidujete v poisťovni tej, ktorej krajiny, ale vždy je dobré byť pripravený aj na nečakané situácie.
Cesta tam a v rámci krajiny aj cestovanie niečo stojí, vždy v závislosti od destinácie ( my Vám s radosťou poradíme a pomôžeme vybrať pre Vás najlepší a najvýhodnejší spôsob dopravy)
Oblečenie a obuv keďže idete do práce budete potrebovať hlavne pracovné oblečenie (buď vlastné, alebo zakúpené od zamestnávateľa).

Chceme Vás oboznámiť so vstupnými nákladmi bez zavádzania:
Vstupné náklady spojené s pricestovaním, stravovaním, vybavením telefónnej karty (ak ňou nedisponujete), vstupné poplatky na ubytovanie, prepravy, pracovných pomôcok v zamestnaní (čipová karta, predpísaný odev, bezpečná obuv...) je zhruba 350 EUR + finančná rezerva napr. na nákup liekov, či stravy.

Ubytovanie


 • Ubytovanie Vám vieme poskytnúť prostredníctvom ubytovacích spoločností, s ktorými spolupracujeme a vieme čo od nich môžeme očakávať, aká je kvalita ubytovania, poplatky a pod.
 • alebo si môžete ubytovanie zabezpečiť aj individuálne.


Vždy je dobré rátať s tým, že idete do zahraničia. Na Slovensku sa hovorí iný kraj iný mrav. V zahraničí to platí dvojnásobne. Aj keď cestujete v rámci Európy, rozdiely môžu byť väčšie než sa na prvý pohľad zdá. Každá krajina má svoje čaro a vie človeku ponúknuť úžasnú panorámu od vysokých hôr cez nádherné polia plné kvetín až po očarujúce slatiny. Toto všetko nájdete v Európe. Ste skôr mestský typ? Okrem fascinujúcej prírody sú európske krajiny plné histórie a kultúry. Je jedno, či máte radi koncerty, festivaly karnevaly, promenády alebo Vás viac zaujmú staré hrady, sídla kráľov a šľachticov. Takto vykreslené zahraničie je nádherné. Ísť na dovolenku uvidíte a zažijete len toto. Ak tam však idete za prácou uvidíte každodenný život. Nie je vždy ideálny, ale čo je najdôležitejšie, je iný ako na Slovensku. A práve na to sa treba pripraviť. Vo Veľkej Británii je napríklad povinnosťou zo zákona triediť odpad, a napriek tomu sú tam ulice o niečo špinavšie ako u nás. V Holandsku treba rátať s tým, že Holanďania sa radi poriadne hlučne zabávajú. Belgičania majú zas radi pivo alebo víno a radi si ho vychutnávajú v pokoji.

Každá krajina má svoje špecifiká, niekedy sú to drobnosti a niekedy sú to veľké veci. Ak máte radi zmenu a chcete sa dozvedieť ako sa žije v iných krajinách, len smelo vycestujte - Vaše zážitky budú neopakovateľné.