Montážny a manipulačný pracovník - Loučka

Loučka, Zlínsky kraj, Česká republika
Pracovné ponuky
Mzda (brutto):
90 Kč / hod.+ príplatok za zmennosť 6 Kč / hod
+ bonusy za nadčasy
Pracovná doba:
Denná, poobedná a nočná zmena
Práca načas (víkend):
Možnosť nadčasov
Práca počas sviatkov:
Nepracuje sa
Druh pracovného pomeru:
Trvalý pracovný pomer
Doplnkové informácie:
Pracovná ponuka je aktuálna od 01.05.2020
Pozícia je vhodná najmä pre ženy.
Náplň práce:
Kompletizácia konektorov a káblikov.
Montáž konektorov a zasúvanie kontaktov do konektorov.
Balenie konektorov do sáčkov príp. ukladanie do prepraviek.

Požiadavky:
Min. stredoškolské vzdelanie bez maturity.
Prax nie je nutná, vhodné aj pre absolventov.
Zodpovednosť a spoľahlivosť.
Manuálna zručnosť.
Dobrý zrak podmienkou - vylúčená je farbosleposť.
Ochota pracovať na zmeny.
Benefity:
Záloha 1.000,- Kč už po odpracovaná 1. týždňa v hotovosti.
Strava na pracovisku zabezpečená, 55 % príspevok na stravovanie
Motivačné bonusy za dochádzku a výkon.
Ubytovanie:
Prácu poskytujeme s ubytovaním

Ubytovanie je zadarmo

Informácie pre vás

Počasie v UK | Veľká Británia

Británia má príjemnú klímu, niekedy býva zatiahnuté. Letá bývajú vzhľadom k zemepisnej šírke príjemné a teplé a obdobie pekného počasia sa môže objaviť kedykoľvek počas roku. Pozrite si na päťdennú predpoveď počasia....

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás

Referencie

Milan P.,13.09.2016,

,, Dobrý deň, viete čo ja som spokojný čo sa týka pohovoru či ďalšej spolupráce vždy ste boli ochotní aj čo sa týka problémov v Boohoo riešili ste to volali sme, kolegyne príjemné určite ak budete mať nejaké ďalšie ponuky do zahraničia na budúci rok pôjdem znovu cez Vás.""

Partneri