Výroba a spracovanie paštét - Babice

Zlínsky kraj, Babice, Česká republika
Turnusové pobyty
Mzda (brutto):
88 Kč / hod.
+ motivačné bonusy
+ výkonové bonusy
Pracovná doba:
Ranná, poobedná a nočná zmena
Práca načas (víkend):
Možnosť nadčasov
Práca počas sviatkov:
Nepracuje sa
Druh pracovného pomeru:
Dohoda s možnosťou turnusovej práce v príp. záujmu aj TPP
Doplnkové informácie:
Pracovná ponuka je aktuálna od 01.05.2020.
Pozícia je vhodná pre mužov aj ženy.
Náplň práce:
Výroba a spracovanie paštét
Príprava surovín pre spracovanie
Kontrolovanie hotových výrobkov
Pomocné práce (balenie, triedenie, etiketovanie)
Práca pri páse alebo jednoduchá obsluha strojov
Požiadavky:
Potrebný platný preukaz pre prácu s potravinami
Zodpovednosť a spoľahlivosť
Manuálna zručnosť
Ochota pracovať na zmeny
Benefity:
Doprava zadarmo.
Týždenné zálohy v priebehu turnusu v hotovosti.
Výplata ihneď po ukončení turnusu taktiež v hotovosti.
Strava na pracovisku zabezpečená, 55 % príspevok na stravovanie.
Bonusový program navyše.
Ubytovanie:
Prácu poskytujeme s ubytovaním

Ubytovanie je zadarmo

Informácie pre vás

Užitočné čísla a predčíslia v Anglicku - Veľkej Británii | Veľká Británia

• 999 – Pohotovosť (polícia, hasiči, záchranná služba)
• 100 – Operátor (volajte pre pomoc s miestnými aj medzinárodnými hovormi na území UK a Írska)
• 155 – Medzinárodný operátor (volajte pre pomoc s medzinárodnými hovormi alebo pre spojenie s loďou)
• 118 500 – Informácie (tu môžete získať čísla individuálnych osôb a podnikov na území UK po oznámení ich adresy a názve alebo mena)
• 118 505 – ...

Zaujala Vás táto ponuka? Kontaktujte nás

Referencie

Miroslav P.,13.09.2016,

,, Odporučil by som vás bez problémov ale skúste si lepšie zariadiť komunikáciu do zahraničia poprípade ta pošlite slovenského pracovníka TRS. ""

Partneri